6-bodový zápas s Liptovským Mikulášom

Tipsport liga dnes pokračuje ďalším kolom, v ktorom cestujeme za súperom z Liptovského Mikuláša.

Posledné dve stretnutia priniesli veľmi vyrovnaný hokej a oba skončili jednogólovým rozdielom v prospech hráčov z Liptova. Tí sa v posledných zápasoch prezentovali dobrými výkonmi. Najskôr zdolali Zvolen 2:1 a Trenčínu podľahli tesným výsledkom 4:3.

Dnešný zápas bude z kategórie 6-bodových, pretože Mikuláš je našim priamym tabuľkovým susedom a delí nás len jediný bod!

Liptáci sú aktuálne s 31 bodmi na 9. mieste, nám patrí za 32 bodov 8. priečka. O vyrovnanosti oboch tímov hovorí aj fakt, že Mikuláš nastrieľal súperom len o jeden gól viac a inkasovali o osem menej ako my.

Pozorne budú dnešný súboj určite sledovať aj naši maďarskí súperi. Miškovec na 10. mieste má rovnako ako Mikuláš 32 bodov a MAC o bod menej, čiže pre každý z týchto tímov môže znamenať výhra posun aj o niekoľko pozícií.

Veríme, že sa nám podarí zopakovať výborný výkon zo Zvolena a Alexander Zalivin, ktorý sa prezentoval vo Zvolene famóznym výkonom, bude mať dnes opäť svoj deň. Držte chlapcom palce, aby sme sa vracali domov s dobrou náladou a plným bodovým ziskom!

Zápas môžete naživo sledovať na huste.tv