Ďalší barážový zápas už dnes v ďalekých Michalovciach.

Po dlhej a náročnej ceste na východ Slovenska nás dnes čaká ďalší dôležitý zápas proti domácej Dukle. Východniari sa u nás v prvom stretnutí prezentovali sympatickým výkonom, ale o výsledku rozhodla už prvá štvorminútovka, v ktorej sme prekonali Adama Trenčana až trikrát. Hostia nedokázali od prvých minút reagovať na našu rýchlu a útočnú hru a zápas sa vyrovnával až postupne.

Ten dnešný bude ale iný, najmä z pohľadu domácich. Situácia v tabuľke, kde sú aktuálne na poslednej nepostupovej priečke, so ziskom dvoch bodov, bude vytvárať tlak a prípadná strata bodov výrazne skomplikuje ich nádej na záchranu. Michalovce majú doma veľmi silné zázemie a v súťaži sa u nich body zbierali veľmi ťažko. Môžeme určite očakávať vypredané hľadisko zimného štadióna, pretože vidieť súboj s extraligovým tímom bude pre fanúšikov veľkým lákadlom.

Uvidíme, ako sa s tým dokážu vysporiadať naši hokejisti, ale veríme, že vstúpime do zápasu tak ako doma a potvrdíme úlohu favorita. Veríme, že si z Michaloviec prinesieme plný bodový zisk a upevníme miesto v tabuľke! Zápas môžete naživo sledovať od 17:30 na huste.tv.

Pridaj komentár