Dnes nás čaká piate veľké derby! Zopakujeme vo Zvolene výborný výkon z Trenčína?

Podarí sa našim chlapcom vylepšiť nepriaznivú bilanciu vzájomných zápasov?

V Nedeľu všetci na Zvolen! Tak znel transparent za bránou počas zápasu s Novými Zámkami a všetci veríme, že inšpiroval čo najviac fanúšikov, aby prišli dnes do Zvolena a vytvorili tam našim hokejistom domácu atmosféru!

Zvolen má v tejto sezóne tie najvyššie ambície, čo potvrdil plným bodovým ziskom vo všetkých doterajších vzájomných stretnutiach. Úvod roka ale zvolenčanom nevyšiel podľa predstáv, pretože zo šiestich stretnutí sa tešili z víťazstva len dvakrát a prinieslo to zmeny v kabíne, ktorú opustil kapitán Lukáš Jurík a spolu s ním aj lotyšský reprezentačný obranca Janis Andersons.

Našu kabínu od posledného vzájomného derby posilnili Sitnikov a Belluš a chlapci, motivovaní výhrou v Liptovskom Mikuláši, dokázali doma zvíťaziť nad Žilinou a obrať o tri body aj ďalšieho z veľkých ašpirantov na titul, Duklu Trenčín. Výborne sa prezentovali aj vo vyrovnanom zápase s Košicami, kde sme nakoniec oceliarom tesne podľahli a mrzí nás, že sme nedokázali na tieto výkony nadviazať v poslednom domácom zápase s Novými Zámkami.

Ako sa hovorí, derby nemá favorita a veríme, že dnes tomu bude tak! Do Zvolena sa chystá mnohopočetná skupina fanúšikov, ktorí vycestujú aby chlapcov podporili a vy všetci ostatní, ktorí ešte nemáte plány na dnešné popoludnie, neváhajte a pridajte sa k nám! Vytvorme chlapcom domáce prostredie a pomôžme im k zisku dôležitých bodov! Zápas začína vo Zvolene o 17:00.

Pridaj komentár