Dnes nás čaká súboj s priamym tabuľkovým susedom!

Dnes o 17:00 vykorčuľujú naši hokejisti na veľmi dôležitý zápas proti Liptovskému Mikulášu. Zápas je dôležitý najmä z dôvodu postavenia v tabuľke, pretože Mikuláš, rovnako ako Nové Zámky, majú aktuálne v tabuľke 26 bodov, čo je o 15 bodov viac, ako my a sú našimi priamymi tabuľkovými susedmi. Práve zápasy s Liptovským Mikulášom a Novými Zámkami môžu byť tými, ktoré ovplyvnia postavenie jednotlivých tímov v spodnej časti tabuľky, kde sa rozhoduje o miestenke v play off, alebo bojoch o udržanie v baráži.

S Mikulášom sme v tejto sezóne odohrali 2 stretnutia a v oboch sa tešili z víťazstva hokejisti z Liptova. V prvom sme podľahli doma výsledkom 1:5 a vonku každý tím pridal o gól navyše a zápas skončil výsledkom 6:2 pre Mikuláš.

Hostia majú v zostave množstvo skúsených hráčov ako Marek Uram, Rudolf Huna, alebo Marek Spilar, ktorí svojími skúsenosťami dokážu v zlomových momentoch rozhodovať zápasy.

Aktuálne najproduktívnejším je Marek Uram, ktorý v 24 zápasoch nazbieral 25 kanadských bodov za 6 gólov a 19 asistencií a najlepším strelcom sú 10 góloví Branislav Rapáč a Matúš Sukeľ, ktorý v poslednom domácom stretnutí hetrikom zaťažil gólové konto brankára Zvolena, pričom Marek Uram asistoval pri 4 z 5 gólov svojho tímu.

Čaká nás určite kvalitné a bojovné stretnutie, v ktorom bude mimoriadne dôležitý 1. gól a efektivita v koncovke. Veríme, že chlapci dokážu premeniť strelecké príležitosti a pripíšeme si do tabuľky mimoriadne vzácne body. Trénerom sa pomaly vracajú zranení a chorí hráči, uvidíme, či sa niektorý z nich objaví na súpiske už v dnešnom stretnutí.

Pridaj komentár