Dnes nás čaká veľký súper a veľký súboj! V ďalšom kole hokejovej Tipsport ligy privítame Košice!

Naši hokejisti majú dnes na programe ďalšie náročné vystúpenie, tentokrát na domácom ľade a našim súperom bude tím mnohonásobného majstra HC Košice. Oba celky majú za sebou úspešné piatkové stretnutia, našim chlapcom sa podarilo uspieť v ťažkom zápase v Žiline a košičania si doma poradili so Zvolenom výhrou 5:2. Prídu určite motivovaní dobrým vstupom do sezóny, čo budú chcieť potvrdiť aj u nás.

Hostia majú vždy vysoké predsezónne ambície, čomu nie je inak ani tento rok a nasvedčuje tomu aj zostava, v ktorej nájdeme veľké mená a stabilné opory, ako Ladislav Nagy, Marcel Haščák, Gabriel Spilar, ale aj zahraničných legionárov.

V úvodnom zápase sa o výhru nad Zvolenom pričinili dvojgólový Ladislav Nagy, Marcel Haščák, Jakub Suja a Jere Pulli. Dôležitým faktorom bolo využitie presilových hier, ktoré im disciplinovaní zvolenčania darovali iba tri. Košičanom to však stačilo a dokázali z nich dve premeniť na gól!

Čaká nás náročný súper, s kvalitným zázemím, množstvom skúsených hráčov a najvyššími ambíciami. Košice patria spolu so Zvolenom k tímom, ktoré sme vlani nedokázali prekonať, ale podľa slov trénera Tureka, určite ich chceme túto sezónu zdolať! Bude to ťažký zápas, v ktorom bude dôležité zachytiť úvod, nedostať sa pod tlak rýchlo inkasovaným gólom a hlavne sa súpera nezľaknúť. Keď necháme na ľade srdce a budeme bojovať tak, ako sme zvyknutí, určite dokážeme byť úspešní!

Všetkých fanúšikov pozývame na zimný štadión! Začíname už o 17:30, nenechajte si ujsť zápas s ťažkým a kvalitným súperom, v ktorom sa bude určite na čo pozerať! Príďte a pomôžte nám zvíťaziť!