Dnes poslednýkrát doma v základnej časti!

Už o pár hodín sa naši chlapci predstavia poslednýkrát v základnej časti na domácom ľade!

Čaká nás Žilina, ktorá má o svojej miestenke v play off už rozhodnuté, pretože jej so ziskom 66 bodov patrí 7. miesto a na 6. Poprad stráca 22 bodov. Strata pozície im nehrozí ani z nižších priečok, pretože aktuálne 8. Nové Zámky majú o 12 bodov menej. Možno teda očakávať, že pricestujú v zostave doplnenej mladíkmi, ktorí nedostávali v sezóne veľa priestoru a skúsení hráči dostanú voľno na doliečenie zranení a oddych. Ale o tom rozhodnú až zostavy, ktoré budú známe pred zápasom.

Nič to nemení na tom, že naši hokejisti sú odhodľaní zvíťaziť a pozvať fanúšikov na baráž!

So Žilinou sme doteraz odohrali veľmi vyrovnané stretnutia a z piatich odohratých duelov máme vzájomnú bilanciu 2:3. Dnes je teda ideálna príležitosť na vyrovnanie štatistiky. O vyrovnanosti zápasov svedčí aj fakt, že dva rozhodlo až predĺženie. So Žilinou sme na víťaznej vlne, pretože posledné dve stretnutia sme zvíťazili najskôr doma 4:1 a vonku 4:5 po predĺžení!

Všetkých vás pozývame na dnešný zápas, posledný v základnej časti a veríme, že vás príde na zimák čo najviac a opäť budete výraznou podporou nášho tímu, ako tomu bolo v závere zápasu s Nitrou. POZOR, dnešný zápas začína už o 17:30!

Pridaj komentár