Prvýkrát v sezóne privítame Banskú Bystricu

O 18:00 nás čaká ďalší atraktívny domáci zápas, v ktorom si zmeriame sily s majstrom z Banskej Bystrice.

V prvom stretnutí na horúcom bystrickom ľade sme si uchmatli dva body, o čom rozhodol až dve sekundy pred koncom predĺženia Peter Hraško. Barani disponujú kvalitne obsadeným kádrom, ktorý podáva stabilne dobré výkony a aktuálne sa delia s Novými Zámkami o tretiu priečku ligovej tabuľky. Na vedúci Zvolen strácajú sedem bodov. Určite dnes nenechajú nič na náhodu a prídu odhodlaní zvíťaziť a odviezť si domov všetky body.

Dnes určite pricestujú motivovaní domácim víťazstvom, celkovo štvrtým v rade za sebou. V poslednom stretnutí sa im podaril dokonalý obrat, keď v poslednej tretine zápasu so Zvolenom dokázali vyrovnať a rozhodujúcim gólom Sýkoru poslali hostí domov bez bodu.

Najproduktívnejším a najlepšie prihrávajúcim hráčom tímu je američan Ben Marshall so 17. bodmi a najlepším strelcom so 7. gólmi kanaďan Gulillaume Asselin.

Čaká nás ťažký zápas, s množstvom tvrdých osobných súbojov, v tradične výbornej atmosfére, o ktorú sa určite postarajú oba fankluby. Začíname o 18:00, neseďte doma a príďte nás podporiť!