Dnes privítame lídra tabuľky!

Po náročnom zápase v Banskej Bystrici nás dnes čaká ďalší adept na ligový titul. Aktuálne prvá Nitra dnes dokonale preverí naše kvality.
Spoločným menovateľom uplynulých troch zápasov boli nevydarené úvodné tretiny, ktoré sme nezvládli a už po prvej tretine bolo o výsledku rozhodnuté.
Svoj deň nemali ani brankári, ktorí sa prestriedali a v poslednom zápase ako jednotka nastúpil Adam Nagy, ale už po prvej tretine ho vystriedal Matt Hackett, ktorý svojími zákrokmi opäť mužstvo podržal, aj napriek inkasovaným gólom.
S Nitrou sme v tejto sezóne ešte nevyhrali, aj keď v poslednom zápase na ich ľade sme boli k tomu veľmi blízko! Trojgólové vedenie sme žiaľ neudržali a z víťazstva sa nakoniec tešili domáci výsledkom 5:4.
Kľúčom k úspechu v dnešnom stretnutí bude jednoznačne úvod. Nitra disponuje kvalitným kádrom, ktorý určite nepríde do Detvy brániť. Môžeme sa pripraviť na útočný hokej od úvodných minút a ak chceme pomýšľať na dobrý výsledok a body, nemôžeme dopustiť, aby sa opakoval scenár posledných zápasov.
Pozývame vás na zimák, zápas začína o 18:00, veríme, že prídete chlapcov povzbudiť a ostanete s nami až do konca…

Pridaj komentár