Dnes privítame v priateľskej atmosfére bystrických baranov

Dnes o 17:00 privítame na našom domácom ľade aktuálne 5. tím ligovej tabuľky, HC 05 iClinic Banská Bystrica. Bude to v poradí druhý domáci súboj, ten prvý sa konal ešte v Septembri a spokojnejší odchádzali bystričania po výhre 0:3. Zápas v Bystrici na konci Októbra bol gólovo bohatší, avšak z výhry 8:2 sa tešili opäť bystrickí barani.

Ozdobou našich vzájomných súbojov je vždy fantastická atmosféra, pretože medzi členmi oboch fanúšikovských táborov vládnu priateľské vzťahy. Niekedy sa preto zdá, akoby bol na štadióne jeden veľký fanklub, povzbudzujúci oba tímy, čo je naozaj obdivuhodné a na Slovensku to nemá obdoby.

Dnes veríme, že tomu nebude inak a opäť nás čaká výborný hokej vo vynikajúcej atmosfére. Bystričania neuspeli v derbyzápase minulého kola so Zvolenom, ktorému podľahli 2:4, po kvalitnom výkone, čo ich bude určite hnať dopredu a dnes budú chcieť získať stratené body. Našim hokejistom zápas v Poprade tiež nevyšiel podľa predstáv a kamzíkom sme podľahli výsledkom 5:2. Strelecky sa presadili Martin Chovan a Ladislav Ščurko (1+1), ktorý zaznamenal aj gólovú asistenciu. V bráne sa premiérovo predstavil nový muž v zostave Matt Hackett, ktorý zažil krst ohňom, pretože čelil až 43 strelám popradčanov a zaznamenal 38 úspešných zásahov, čo však na body v Poprade nestačilo.

Pozývame vás teda všetkých na dnešný zápas, ktorý štartuje o 17:00, príďte povzbudiť našich hokejistov a užite si spolu s nami kvalitný zápas vo vynikajúcej atmosfére!

Pridaj komentár