Dnes sa pokúsime obrať o body Liptovský Mikuláš!

Posledné dve vzájomné stretnutia boli gólovo chudobné a z víťazstva sa vždy tešili hostia. Posledné stretnutie na domácom ľade rozhodol v prospech liptákov Patrik Koyš, ktorý tečoval nahodený puk Radoslava Suchého od modrej čiary. Tento gól rozprúdil emócie fanúšikov a o jeho regulérnosti musel rozhodnúť až videorozhodca, ktorý napokon námietky o puku za modrou čiarou vyvrátil a gól uznal. Aj ďalší vzájomný zápas skončili zhodne 0:1, ale tentokrát sme sa z plného bodového zisku tešili my. Hrdinom posledného zápasu v roku 2017 bol aktuálne zranený Matúš Chovan.

Dnes sa pokúsime túto bilanciu otočiť a uchmatnúť si do ligovej tabuľky všetky body. Mikuláš prekvapil v minulom kole Zvolen, ktorý vyhrával už 1:3, ale napokon sa dokonalým obratom z víťazstva tešili domáci a vyhrali 4:3. V tíme im však kvôli zraneniu chýba najskúsenejší hráč Marek Uram, čo je veľmi citeľná strata.

V našej zostave sa po chorobe opäť objavil Edmund Piačka, ale pre zranenia stále chýbajú Matúš Chovan a Jozef Tibenský. Dvojzápasový dištanc si odpykáva vyfaulovaný kapitán Jozef Sládok, ktorého „céčko“ dočasne prevzal Martin Chovan.

Chlapci v piatkovom zápase s Nitrou ukázali dobrý herný prejav, nasadenie a bojovnosť, za čo si vyslúžili pochvalu asistenta trénera Pavla Igríniho. Ak dnes nadviažeme na tento výkon, podarí sa nám premeniť šance na góly a zvýšiť efektivitu v presilových hrách, určite to prinesie svoje ovocie. Pozývame všetkých fanúšikov o 17:00 na zimák, čaká nás určite kvalitné ligové stretnutie a veríme, že aj s vašou podporou sa na konci budeme tešiť z víťazstva!

Pridaj komentár