Dnes veľmi dôležitý domáci súboj s tabuľkovým susedom!

PO SÉRII ZÁPASOV NA ĽADE LIGOVÝCH FAVORITOV SA VRACIAME DOMOV A ZABOJUJEME O ĎALŠIE DÔLEŽITÉ VÍTAZSTVO S NOVÝMI ZÁMKAMI!

Naši chlapci odohrali v uplynulých kolách zápasy na ľade silných súperov v Trenčíne, kde sme zaznamenali fantastické a zaslúžené víťazstvo 2:5 a v Košiciach, kde sme východniarom boli maximálne vyrovnaným súperom a tesne sme prehrali 4:3.

V týchto zápasoch nikto neočakával, že budeme naplno bodovať a určite nie proti lídrovi súťaže Dukle Trenčín, ale chlapci ukázali, že vedia hrať hokej a dokážu byť ktorémukoľvek tímu vyrovnaným protivníkom.

Dnes nás čaká ale súper, proti ktorému musíme naplno bodovať, ak sa chceme v tabuľke posúvať vyššie! Nové Zámky ťahajú sériu štyroch prehratých zápasov za sebou a v poslednom vzájomnom stretnutí na domácom ľade sme sa tešili z víťazstva 4:2. Celkovo sme v doterajšom priebehu súťaže spolu odohrali štyri stretnutia, v ktorých sme získali štyri body a všetky na domácom ľade! Nové Zámky bodovali naplno dvakrát doma a dva body získali v zápase 2. kola práve u nás, výhrou po predĺžení.

Všetkých vás pozývame o 18:00 na zimný štadión, kde nás čaká kvalitné ligové stretnutie a veríme, že aj s vašou pomocou dnes všetky body ostanú doma!

Pridaj komentár