Dnes zabojujeme na horúcom ľade v Banskej Bystrici

Do Banskej Bystrice cestujeme s cieľom pretrhnúť nepriaznivú sériu prehier a zabojovať o ďalšie body do ligovej tabuľky. Herný prejav z uplynulých dvoch zápasov nebol zlý, ale trápi nás neefektivita v koncovke. Skoro 70 striel bez gólu, to je naša aktuálna vizitka zo zápasu v Nových Zámkoch a doma s Popradom. Práve úspešnosť premieňania vytvorených príležitostí bude kľúčová aj v zápase s tak silným súperom, ako je Banská Bystrica.

Sezónu nezačali najlepšie, v úvode sa im nedarilo a v ôsmich zápasoch získali 14 bodov, za čo im patrí 7. miesto. Herný prejav, napriek kvalite skúsených hráčov a zahraničných legionárov, zatiaľ na obhajobu titulu nestačí a veríme, že sa nám podarí práve na ľade favorita uspieť. Posledné stretnutie odohrali vo Zvolene, ktorému podľahli 4:1. Najproduktívnejším a najlepšie prihrávajúcim hráčom tímu je navrátilec Ján Sýkora, ktorý má na konte sedem bodov a najlepším strelcom je Andrej Šťastný so štyrmi gólmi. V zostave baranov nájdeme aj Martina Belluša, ktorý vlani obliekal detviansky dres, no v tejto sezóne ešte nebodoval.

Veríme, že dokážeme ustáť tlak domácich a budeme im v zápase vyrovnaným súperom. Očakávame aj podporu našich fanúšikov, pretože Banská Bystrica nie je až tak ďaleko a s fanklubom Bystrice majú výborné vzťahy. Vy všetci, ktorí ostanete doma, môžete zápas sledovať online na huste.tv.