Do Banskej Bystrice cestujeme s jednoznačným cieľom, rozhodnúť o miestenke v play off

Dnes sa predstavíme na ľade majstra a aktuálneho lídra súťaže, v Banskej Bystrici. Bude to mimoriadne náročný duel, pretože Bystrica má svoju kvalitu, čo potvrdzuje počas celej sezóny a aktuálne sa teší z dvoch výhier s favoritmi z Košíc a Zvolena.

Zo štyroch vzájomných stretnutí sme sa tešili z víťazstva hneď v prvých dvoch, kedy sme zvíťazili v Bystrici po predĺžení a doma sme výkon potvrdili výsledkom 2:1. V ďalších dvoch zápasoch to už bola jednoznačná výhra baranov trojgólovým rozdielom.

Domácich ženie vpred túžba po víťazstve v základnej časti a keďže tabuľka je vyrovnaná, nemôžu si dovoliť zaváhanie. My potrebujeme rovnako bodovať, pretože ešte stále nie je rozhodnuté o postupe do play off, ktoré je našim cieľom a máme pred sebou ešte štyri ťažké zápasy.

Zápas začína o 17:00, veríme, že nás prídete povzbudiť, pretože podpora fanúšikov je teraz pre nás v každom zápase veľmi dôležitá! Bude to náročný duel, plný tvrdých súbojov a vypätých emócií, ako tomu bolo aj vo všetkých doterajších stretnutiach, ale všetci veríme, že na konci sa budeme tešiť na blížiace sa play off.