Druhú polovicu baráže odštartujeme dôležitým zápasom s Michalovcami!

Dnešným zápasom odštartuje druhá polovica barážových bojov, v ktorých odohráme opäť šesť zápasov doma aj vonku. Štartujeme ju tak ako celú nadstavbu zápasom s Michalovcami a tabuľka hovorí jasne! Patrí nám druhá priečka o bod za Liptovským Mikulášom a pred michalovčanmi máme náskok 4 body. Ak chceme „plávať“ v pokojných postupových vodách, musíme vyhrať a vytvoriť si náskok 7 bodov. Ak by sme prehrali, Michalovce by sa dotiahli a stále by si držali postupovú nádej.

Prvé dva zápasy boli vyrovnané, aj keď doma sme pohodlne viedli už 4:0, ale hostia v závere doťahovali. Celkovo ale skončili vzájomnou deľbou bodov, po domácej výhre 4:2 a prehre v Michalovciach 3:4.

Doma sme v baráži ešte neprehrali, čo chceme potvrdiť aj dnes. Posledné domáce stretnutia boli herne v našej réžii, chlapci podali kvalitný, bojovný výkon a zvíťazili nad Skalicou, aj Liptovským Mikulášom. Dobrú formu sme potvrdili v poslednom stretnutí v Skalici, výhrou 1:5.

Dnes začíname o 18:00, veríme, že naplníte detviansky zimák a pomôžete nám svojím povzbudzovaním v tomto ťažkom a mimoriadne dôležitom zápase!

Pridaj komentár