Druhý pokus na dôležitý bod

O 18:00 nás čaká druhé vystúpenie našich hokejistov v osemfinále play off. Včerajší zápas nám nevyšiel, aj keď sme sa ujali vedenia gólom Frederika Fekiača, ale častými vylúčeniami sme umožnili Novým Zámkom otočiť vývoj stretnutia a zápas dotiahnuť do víťazného konca.

Josef Turek: „Mali sme 16 minút vylúčení, to je skoro jedna tretina. To rozhodlo o výsledku.“

Dvakrát v zápase sme darovali domácim presilovú hru o dvoch hráčov, z čoho vyťažili dôležité góly a zápas dotiahli do víťazného konca.

Dnes je ale nový deň, naši hokejisti sú už v dejisku zápasu a všetci veríme, že sa nám podarí uspieť a vybojovať dôležitý bod!

Zápas môžete dnes opäť sledovať naživo na huste.tv a v priamom prenose RTVS od 18:00.