Dvojzápasový víkend ukončíme o 17:00 súbojom proti žilinským vlkom.

Náročný víkend, pripomínajúci play off, kedy majú naši hokejisti na programe dva zápasy za sebou, vyvrcholí dnes o 17:00 na domácom ľade zápasom proti Žiline.

Včera sme sa predstavili na ľade aktuálneho lídra ligovej tabuľky v Banskej Bystrici, kde sme neuspeli rovnako ako súperi v 9 zápasoch pred nami a Bystrica si tak pripísala na konto už 10. víťazstvo v rade. Dnes nás ale čaká úplne iný zápas a úplne iný súper! Žilina vo včerajšom stretnutí podľahla Zvolenu 0:3 a aktuálne jej patrí v tabuľke 7. miesto so ziskom 46 bodov. Najproduktívnejším hráčom a zároveň najlepším strelcom tímu je Lukáš Handlovský, ktorý má na konte 25 bodov za 14 gólov a 11 asistencií. Všetky doterajšie stretnutia so Žilinou sa niesli v mimoriadne vyrovnanom duchu a rozhodovali len detaily ako presilové hry, či trestné strieľania. Určite si všetci pamätáte posledné vzájomné domáce stretnutie, kedy sme celý zápas viedli, hostia dokázali vyrovnať v presilovej hre až v 28 sekúnd pred koncom a nakoniec sa tešili z víťazstva po samostatných nájazdoch.

Práve toto sú zápasy, v ktorých potrebujeme bodovať a najmä ak sa hrajú na našom domácom ľade! Od posledného vzájomného stretnutia došlo k posilneniu nášho kádra o viacerých skúsených hráčov, ktorí by mali byť práve v rozhodujúcich momentoch zápasov oporami. Hráči aj celý realizačný tím sa počas celého týždňa na dnešné stretnutie pripravovali a práve dnes chcú bodovať! Prezident a majiteľ klubu Róbert Ľupták: „chcem pozvať všetkých na dnešný zápas, v ktorom chceme opäť vrátiť fanúšikom radosť z víťazstva!

Pozývame vás všetkých dnes o 17:00 na zimný štadión, veríme, že prídete v čo najväčšom počte a poženiete tak našich hokejistov k vytúženému víťazstvu!

Pridaj komentár