Hostí z Nových Zámkov privítame gulášom

Dnes nás čaká ďalšie, mimoriadne náročné stretnutie, v ktorom privítame na domácom ľade Nové Zámky.

Hostia mali vynikajúci vstup do sezóny, zaradili sa na čelo ligovej tabuľky a svojimi výkonmi dokazujú, že im toto umiestnenie právom patrí. Aktuálne sú tretím najlepším tímom súťaže so ziskom 33 bodov a na chrbát im „dýcha“ Banská Bystrica, ktorá má o bod menej a Trenčín s Popradom, ktorí strácajú dva body.

Najproduktívnejším a najlepšie prihrávajúcim hráčom tímu je Adam Zbořil s 15-mi bodmi a najlepším strelcom 8-gólový Henrich Ručkay.

Prvé vzájomné stretnutie prinieslo vyrovnaný hokej, ale s úspešným koncom pre Nové Zámky, ktoré zvíťazili 2:0.

Dnes sa na detviansky ľad vráti v drese Nových Zámkov aj náš najproduktívnejší hráč minulej sezóny David Videlka, ktorý bude určite motivovaný v zápase bodovať. David má zatiaľ na konte len 1 bod za asistenciu v zápase proti MAC Budapešť.

Veľmi sa tešíme na výpravu fanúšikov hostí, ktorí k nám dnes zavítajú, aby podporili svoj tím. Prvý zápas mal fantastickú atmosféru vďaka početnému zastúpeniu oboch fanklubov. Medzi oboma tábormi už dlhodobo vládne priateľská atmosféra a bolo to cítiť aj v prvom stretnutí. Domáci fanúšikovia si detviansku výpravu uctili pohostením a zápas doznieval v uliciach mesta až do neskorých nočných hodín.

Dnes sa naši fanúšikovia rozhodli hosťom ich pohostinnosť opätovať a už od obeda sa pred „zimákom“ varí guláš, pripravený pre výpravu smerujúcu do Detvy.

Dnes určite neseďte doma a vychutnajte si spolu s nami ťažký zápas vo vynikajúcej atmosfére!