Káder doplnia dve mladé posily z Banskej Bystrice!

Po Martinovi Bellušovi sa sťahujú pod Poľanu aj ďalší barani!

Posilnenie v zostave Banskej Bystrice si vynútilo aj odchody hráčov a vďaka tomu náš káder doplnia mladíci Martin Andrisík a Mário Róth.

Martin Andrisík je 21-ročný ľavý krídelník, rodák z Ilavy, ktorý s hokejom začínal v Dubnici. Je reprezentantom Slovenska do 17, 18 aj 20 rokov a svoje skúsenosti v najvyššej súťaži zbieral v drese Banskej Bystrice od sezóny 2015/16 a celkovo v nej odohral 54 zápasov. Túto sezónu nastupoval za juniorov, ale aj A tím Banskej Bystrice a vypomáhal aj prvojigovej Trnave.

Mário Róth je fanúšikom Detvy určite známy, pretože nastupuje u nás na niekoľko zápasov pravidelne od sezóny 2014/15. Tento 23-ročný pravý krídelník je rodákom z Banskej Bystrice, za ktorú odohral vo svojej kariére celkovo 108 ligových stretnutí. V aktuálnej sezóne hrával okrem Banskej Bystrice aj v prvoligovej Trnave.

Oboch hráčov u nás vítame a veríme, že pre náš tím budú platnými posilami. Obaja sa určite tešia, že sa budú môcť naplno vrátiť na tipsportligový ľad a veríme, že sa za to trénerom a vedeniu klubu odvďačia obetavými a bojovnými výkonmi!

Foto: sport.aktuality.sk

Pridaj komentár