Kto bol podľa vás najlepším hráčom prvej časti súťaže?

Prvú sériu zápasov máme v tejto sezóne za sebou. Odohrali sme prvé kolo súbojov so všetkými účastníkmi Tipsport ligy a kolotoč zápasov sa dnešným kolom začne otáčať.

Podarilo sa nám z dvanástich zápasov nazbierať 15 bodov, za 4 víťazstvá v riadnom hracom čase, s Banskou Bystricou sme si uchmatli dva po predĺžení a cenný bod sme získali aj v poslednom stretnutí s Nitrou. Najproduktívnejším, najlepším strelcom a zároveň aj najlepšie prihrávajúcim hráčom tímu je Rado Puliš, ktorý má na svojom konte 12 bodov za 5 gólov a 7 asistencií. V štatistike +/- sa najlepšie darí Matúšovi Chovanovi s deviatimi bodmi, najproduktívnejším obrancom je so siedmimi bodmi Martin Chovan.

Štatistiky ale nie sú jediným ukazovateľom, ktorý môže v tejto ankete rozhodnúť. Je na vás, koho výkony sa vám pozdávali v doterajšom priebehu súťaže najviac a vy rozhodnete, kto sa bude tešiť z tohto „fanúšikovského“ ocenenia.

Hlasovanie bude prebiehať do budúcej Nedele 24:00. Hlasujte priamo v ankete, ale pridajte komentár s menom vášho favorita aj na Facebooku a po skončení hlasovania vyberieme jedného z vás, kto víťazovi toto ocenenie odovzdá.