Miškovec sme po predĺžení zdolali, rozhodol Sýkora

V Miškovci rozhodol o našej výhre v lotérii samostatných nájazdov Ján Sýkora.

Štvorica detvianskych hráčov neustrážila v 13. minúte dvoch hráčov DVTK, v dôsledku čoho sa Davis Vandane rútil sám na brankára a skóroval. Medvede vyrovnali o štyri minúty neskôr, keď puk za Rajnu dopravil kapitán Martin Chovan.

Presilovkovú kombináciu hostí po Šišovského prihrávke gólovo zakončil v 32. minúte Peter Zuzin. Miškovec poslal zápas do predĺženia presilovkovým  gólom  z 55. minúty  David Rodman. Nakoľko v predlžení gól nepadol, prišli na rad samostatné nájazdy. V nich rozhodol o detvianskom víťazstve Ján Sýkora.

DVTK Jegesmedvék Miškovec – HC 07 WPC Koliba Detva 2:3 po samostatných nájazdoch (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)

Góly: 13. Vandane (Reszegh, Harrison), 55. Rodman (Galanisz, St. Pierre) – 17. Martin Chovan (Gachulinec, P. Šišovský), 32. P. Zuzin (J. Sýkora, P. Šišovský), 65. J. Sýkora (trestné strieľanie)

Zostava DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Ross, Dudás, Láda, Vandane, Göz, Szirányi, Kiss, Farkas – Rodman, St. Pierre, Beauviller – Harrison, Vas, Reszegh – Miskolczi, Galanisz, Kiss – Lövei, Beach, Vojtkó

Zostava HC 07 WPC Koliba Detva: R. Petrík – Martin Chovan, Gachulinec, Golian, Kuklev, F. Fekiač, D. Jendroľ, Turan, Lalík – P. Šišovský, P. Zuzin, J. Sýkora – R. Gašpar, V. Fekiač, J. Žilka – T. Török, Podešva, Král – Čenka, V. Čacho, M. Ľupták