Na Štefana veľké derby!

Všetkým našim fanúšikom a priaznivcom prajeme krásne a ničím nerušené vianočné sviatky! Druhý sviatok vianočný dnes pod Poľanou oslávime ako sa patrí, poriadnou Štefanskou zábavou, ktorej hlavnými aktérmi budú naši hokejisti, proti ktorým sa vo veľkom derby postavia hokejisti HKM Zvolen. Dnešné stretnutie bude zároveň aj posledným na domácom ľade v roku 2017! Veríme, že prídete túto výnimočnú udalosť osláviť spolu s nami a o 18:00 naplníme detviansky zimák do posledného miesta.

Zvolenčania sú aktuálne v ligovej tabuľke na 2. mieste so ziskom 64 bodov. Na lídra súťaže, Duklu Trenčín, strácajú 6 bodov a na krk im dýchajú Košice, so stratou 1 bodu.

Zvolenčania majú za sebou famóznu sériu 9 vyhratých zápasov v rade, ktorú prerušili až v poslednom kole práve doma, v zápase s Nitrou, ktorej podľahli v gólovej prestrelke 4:5 po samostatných nájazdoch.

Najproduktívnejším hráčom Zvolena a zároveň najlepším strelcom tímu je američan James Timothy Coffman, ktorý v 31 zápasoch nazbieral 28 kanadských bodov za 14 gólov a 14 asistencií. Najlepšie asistujúcim hráčom Zvolena je kanaďan Rory Nicholas Ross, ktorý v 31 zápasoch zaznamenal 19 asistencií, ku ktorým pridal 7 gólov a celkovo je s 26. kanadskými bodmi druhým najproduktívnejším hráčom tímu.

Vzájomné stretnutia:

HKM Zvolen – HC 07 Detva 5:4

HC 07 Detva – HKM Zvolen 0:5

HKM Zvolen – HC 07 Detva 6:2

Všetkých vás pozývame na posledné domáce stretnutie v roku 2017 a zároveň na neopakovateľné derby, v ktorom budete svedkami vynikajúceho hokeja a vďaka početným fanklubom oboch tímov a vynikajúcej atmosféry! Vidíme sa na zimáku o 18:00!

Pridaj komentár