Nad Nitrou sme v tejto sezóne zatiaľ nevyhrali, podarí sa to dnes?

O 18:00 nás čaká súboj s kvalitným súperom z Nitry, na ktorú sme v tejto sezóne zatiaľ nenašli víťazný recept.

Nitra sa nachádza v pokojných vodách stredu tabuľky a s 80. bodmi jej patrí 5. miesto. Pred šiestym Popradom má pohodlný náskok 10 bodov, ale na vedúcu Banskú Bystricu stráca len 3 a určite ani dnes nenechajú hostia nič na náhodu. Za dobré umiestnenie vďačia kvalitnému tímu so skúsenými oporami, na čele s Branislavom Mezeiom, ale v tejto sezóne hlavne Michalovi Krištofovi, ktorý je so 49 bodmi najproduktívnejším hráčom a zároveň s 34 asistenciami aj najlepšie prihrávajúcim hráčom nielen Nitry, ale celej Tipsport ligy! Michal kraľuje aj štatistike +/-, v ktorej má na konte 31 bodov. Ďalším hráčom, ktorý v tejto sezóne výrazne ťahá Nitru dopredu je Matej Paulovič, ktorý je s 25 gólmi najlepším strelcom celej súťaže! Výraznou oporou je aj Marek Slovák, ktorý sezónu odštartoval v Bielorusku, ale vrátil sa domov a v 16 zápasoch nazbieral už 18 kanadských bodov.

Vo všetkých doterajších zápasoch s Nitrou sme žiaľ ťahali za kratší koniec, aj keď v poslednom stretnutí pod Zoborom sme vyhrávali už 0:3, ale napriek tomu sme nedokázali zápas dotiahnuť do víťazného konca a prehrali sme tesne 5:4.

Každý zápas je ale iný a možno práve dnes sa nám podarí nadviazať na výborne rozohraté stretnutie v Nitre a na domácom ľade prekonať nepriaznivú bilanciu vzájomných zápasov! Všetkých vás pozývame na zimák, štartujeme o 18:00 a čaká nás zápas vo fantastickej atmosfére, ku ktorej určite prispejú aj fanúšikovia Nitry, ktorí chystajú veľký výjazd na dnešné stretnutie! Nitrianski fanúšikovia patria k najlepším v lige a dokážu svojmu tímu vytvoriť výbornú atmosféru doma aj vonku. Príďte preto v čo najväčšom počte podporiť našich hokejistov a ukážme všetkým ako sa fandí u nás, pretože my všetci sme DETVA!

Pridaj komentár