Nový rok otvárame v Miškovci, chceme začať víťazstvom

Tipsport liga dnes pokračuje prvým kolom v roku 2019 a naši chlapci už v týchto chvíľach cestujú na zápas do Miškovca.

Vďaka výborne zvládnutým zápasom sme sa v tabuľke vyšvihli na 9. miesto a Miškovec je aj napriek 13-bodovému náskoku našim priamym tabuľkovým susedom. Čaká nás tažký zápas, ale pokiaľ chceme dosiahnuť vytúžený cieľ, cestujeme odhodlaní zvíťaziť! Na chrbát nám „dýcha“ Liptovský Mikuláš a MAC, ktorí sa dnes stretnú vo vzájomnom súboji. V prípade ideálneho vývoja a dnešného úspechu by sme si mohli vytvoriť mierny náskok, čo by určite prispelo k pohode v kabíne pred náročnými zápasmi, ktoré nás čakajú v najbližšom období.

Bude to štvrté vzájomné meranie síl a doteraz sa lepšie darilo maďarskému súperovi. Po úvodnej domácej výhre 5:2, prišla v Miškovci tesná prehra 5:4 po predĺžení a tesným výsledkom 2:3 sme neuspeli ani v ďalšom domácom zápase.

Miškovec sa rozlúčil s rokom 2018 prehrou 2:0 vo Zvolene a neuspeli ani vo včerajšom semifinále maďarského pohára, v ktorom podľahli Feherváru 4:3 po samostatných nájazdoch.

Domáci sú tímom, ktorý mal v Tipsport lige pomalší rozbeh, ale séria víťazstiev im priniesla postup zo spodných priečok ligovej tabuľky a vytvorili si sľubný náskok, vďaka ktorému sú zatiaľ neohrozene na 8. mieste.

Citeľným oslabením v našej zostave bude neprítomnosť Rada Puliša, ktorého už viac dní trápi viróza a tréneri tak budú musieť urobiť korekcie v zostave. Veríme, že sa nám aj napriek tomu podarí nadviazať na vynikajúce výkony z predchádzajúcich zápasov a budeme sa dnes tešiť z dôležitého víťazstva!

Zápas môžete sledovať naživo na huste.tv