O 17:30 privítame žilinských vlkov

Dnes nás čaká mimoriadne dôležitý zápas z kategórie 6-bodových, v ktorom si zmeriame sily s priamym tabuľkovým susedom zo Žiliny.

Bude to štvrté meranie síl v tejto sezóne a vo všetkých doterajších dueloch sme sa tešili z víťazstva. Všetky zápasy boli veľmi vyrovnané a skončili tesným 1-gólovým rozdielom. Veľmi špecifický bude dnešný súboj aj pre asistenta Pavla Paukovčeka, ktorý ešte v poslednom vzájomnom zápase viedol ako hlavný tréner práve Žilinu, čo môže byť našou veľkou výhodou.

Vlkom patrí v tabuľke dvanáste „barážové“ miesto, nazbierali doteraz 33 bodov, čo je len o 4 body menej, ako sa podarilo našim hokejistom. V prípade výhry si pripíšeme do tabuľky mimoriadne cenné body a zvýšime odstup.

Žilina sa v posledných dvoch zápasoch tešila z výhry 4:2 nad Zvolenom a Košiciam podľahli 1:2 až po predĺžení, čo z nich robí pred dnešným zápasom obávaného súpera. Veríme, že chlapci opäť podajú zodpovedný a bojovný výkon, tak ako to bolo v predchádzajúcom stretnutí s Nitrou a budeme sa tešiť z cenného vianočného víťazstva!