Pod Poľanu sa sťahuje ďalšia posila!

Len včera sme vás informovali o príchode skúseného útočníka Vitalia Sitnikova, ktorý ráno pricestoval do Detvy a už večer nastúpil v prvej útočnej formácii na zápas proti Popradu. Prezident a majiteľ klubu Róbert Ľupták však nezaháľal ani dnes a už od ranných hodín usilovne pracoval na ďalšom posilnení kádra!

Po pár hodinách prišlo k dohode a do útoku prichádza ďalšia posila, dobre stavaný pravý krídelník Martin Belluš, ktorý je známy aj tým, že si vie na ľade spraviť okolo seba poriadok!

Martin od úvodu sezóny pôsobil v Banskej Bystrici, za ktorú odohral 24 zápasov a celkovo ich má vo svojej kariére v najvyššej súťaži na konte 177. Je rodákom zo Spišskej Novej Vsi, kde hrával hokej v mládežníckych kategóriách a v sezóne 2011/12 odohral 56 zápasov v drese Tatranských vlkov. Vyskúšal si aj hokej v zahraničí v tímoch KH Sanok, Indy Fuel a Ertis Pavlodar, s ktorým sa stal v sezóne 2014/15 majstrom Kazachstanu. Na Slovensku pôsobil v tímoch HK Poprad, ŠHK 37 Piešťany a HC ´05 iClinic Banská Bystrica, kde si vychutnal v minulej sezóne oslavy majstrovského titulu.

Martina vítame pod Poľanou a veríme, že bude platnou posilou, ktorá zlepší útočnú silu nášho tímu a prinesie nielen góly, ale aj mimoriadne potrebné body!

Foto: Vladimír Chramazda, hokejportal.net

Pridaj komentár