Podarí sa nám dnes zopakovať výsledok posledného zápasu z Trenčína?

Dukla Trenčín je tím, ktorý má za sebou obrovskú hokejovú históriu a aj v tejto sezóne majú tie najvyššie ambície. Od úvodu sezóny dlho kraľovali ligovej tabuľke, ale prišiel herný výpadok, ktorý ich momentálne, kvôli mimoriadne vyrovnanému čelu tabuľky odsunul až na 4. miesto. Dukla určite nepríde bez bodových ambícií, pretože na prvú Nitru strácajú len 6 bodov a určite sa budú chcieť posunúť v tabuľke opäť vyššie. Prípadné zaváhanie by v ich prípade mohlo znamenať prepad nižšie, pretože náš nedeľný súper HC Košice majú len o 2 body menej.

Posledné vzájomné stretnutie mnohí označovali za obrovské prekvapenie, pretože sme dokázali na trenčianskom ľade vyhrať výsledkom 2:5 a prekonali sme tak ako posledný tím vtedajšieho lídra súťaže. To však bola iná Dukla, ako k nám pricestuje dnes, pretože im budú chýbať obrovské opory! Najproduktívnejší hráč a najlepší strelec Dukly Peter Őlvecký a mimoriadne skúsený obranca Tomáš Starosta. Patrili k nosným hráčom tímu a dokázali rozhodovať zápasy trenčanov, ale aktuálne sa už pripravujú v reprezentačnom drese na Olympijských hrách v Pyeongchangu. Nič to ale nemení na tom, že majú v zostave ďalších skvelých a skúsených hráčov ako Branko Radivojevič, Marcel Hossa, Juraj Cebák a ďalších, ktorí sú výraznými oporami svojho tímu.

Naši chlapci sú aktuálne vo výbornej forme a po víťazstve nad Žilinou sme natiahli našu sériu víťazných zápasov na päť v rade za sebou a práve doma, pred výbornou diváckou kulisou je veľká šanca túto sériu predĺžiť! Dukla Trenčín je tím, ktorý sme už dokázali doma pokoriť v minulom ročníku baráže a veríme, že sa nám to podarí aj dnes! Bude to určite mimoriadne kvalitný zápas, ktorý si nenechajte ujsť a príďte nás podporiť a pomôcť chlapcom v boji o ďalšie dôležité body!

Aktuálne strácame na Liptovský Mikuláš 9 a na Nové Zámky, ktoré znamenajú hranicu play off 14 bodov a zápasy s týmito súpermi nás ešte čakajú!

Pridaj komentár