Podarí sa nám v Žiline natiahnuť víťaznú sériu?

O 18:00 zabojujeme v Žiline o predĺženie série a o ďalšie cenné body!

Žilina je náročný súper, ktorý na domácom ľade nepúšťa body lacno a v tabuľke domácich zápasov jej patrí 6. miesto so ziskom 40 bodov. Celkovo je Žilina na 7. mieste a nazbierala doteraz 58 bodov. Pred Novými Zámkami má náskok 10 a na 6. Poprad stráca 16 bodov. Celkovo to bude naše piate vzájomné stretnutie v tejto sezóne a zvíťaziť sme dokázali zatiaľ len raz, v poslednom domácom zápase, výsledkom 4:1.

Po sérii nepriaznivých výsledkov zaťažili žilinčanov sankcie zo strany vedenia a podarilo sa im znovu „reštartovať“ a vrátiť sa na víťaznú vlnu. Dokázali zvíťaziť nad Trenčínom a v poslednom kole aj nad Zvolenom. Aj keď je ich forma kolísavá, aktuálne ťahajú minisériu dvoch zápasov bez prehry. Najväčším ťahúňom vlkov je Lukáš Handlovský, ktorý je s 28. bodmi najproduktívnejším hráčom a zároveň aj najlepším strelcom tímu.

Naši chlapci v posledných zápasoch ukázali ozajstné hokejové srdce a presvedčili sa, že dokážu vyhrávať s ktorýmkoľvek súperom. Dnes sa pokúsime vybojovať ďalšie víťazstvo a priniesť cenné body, pretože našich priamych súperov čakajú veľmi ťažké zápasy a v prípade priaznivého vývoja by sme sa im mohli opäť o kúsok priblížiť. Nemôžeme sa však spoliehať na ostatné výsledky a musíme si ísť sami za svojím cieľom. Všetci veríme, že ak chlapci podajú taký bojovný a obetavý výkon, ako tomu bolo v uplynulých zápasoch, povezieme si domov druhé víťazstvo s týmto náročným súperom! Priamy prenos môžete sledovať na huste.tv

Pridaj komentár