Poprad si pripísal ďalšie víťazstvo, po nevydarenej prvej tretine…

Úvod ako so Zvolenom a opäť sme prišli o body. Asi tak by sa dal charakterizovať dnešný zápas, ktorý sme si rozohrali veľmi dobre, pretože sme sa dostali do vedenia využitím prvej presilovej hry. Poprad však dominoval na puku a chybami v rozohrávke a nedôraznom prístupe k hráčom si vytvorili veľa nebezpečných streleckých príležitostí, ktoré rozhodli o tom, že sme do šatne odchádzali za stavu 1:4. Hosťom stačili na dokonalý obrat len niečo viac ako štyri minúty a práve tie rozhodli o dnešnom výsledku.

Do zápasu sme sa mohli vrátiť v druhej tretine, ale nestalo sa a hostia pridali na naše konto ďalšie dva presné zásahy. Nadýchli sme sa až v siedmej minúte poslednej tretiny, kedy sme za 20 sekúnd dokázali znížiť gólmi Belluša a Videlku, ale viac gólov sme dnes nevideli a popradčania si tak odniesli zaslúžene všetky body.

HC 07 Detva – HK Poprad 3:6 (1:4, 0:2, 2:0)
Góly: 7. Belluš (Chovan, Surovka), 47. Belluš (Surovka), 47. Videlka (Murček) – 8. Bondra (Paločko, Fabian), 9. Bdžoch (Ježek, Svitana), 11. Svitana, 12. Heizer (Buc, Davydov), 30. Svitana (Abdul), 34. Ježek (Hvila, Česánek). Rozhodovali: Štefik, Lauff – Jobbágy, Rojík, vylúčení: 4:4 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

HC 07 Detva: Hackett – Mar. Chovan, Kuklev, F. Fekiač, Sládok, Šimon, Macejko, D. Jendroľ, Gaghulinec – Belluš, Surovka, Sitnikov – Milý, Gašpar, Žilka – Videlka, Murček, Ščurko – Jakubík, Surový, Róth

HK Poprad: Corbeil – P. König, D. Brejčák, Davydov, McDowell, Dinda, Fabian, Bdžoch, Česánek – Svitana, M. Nagy, Štrauch – Buc, Heizer, Vartovník – Abdul, Matej Paločko, Bondra – Hvila, Ježek, Koky

Pozrite si zostrih najzaujímavejších momentov zápasu:

Pridaj komentár