Posledné veľké derby so Zvolenom

Dnes sa poslednýkrát v základnej časti stretneme s veľkým rivalom zo Zvolena.

Zvolenčania patria v lige k veľkým favoritom a ich ambície na zisk titulu sú vzhľadom ku kvalite a obsadeniu kádra samozrejmé.

V posledných dvoch zápasoch sa nám podarilo konečne bodovať! Zo Zvolena sme si priniesli cenný remízový bod a doma sme konečne v desiatom vzájomnom meraní síl dokázali zvíťaziť!

O 18:00 sa opäť predstavíme na horúcom zvolenskom ľade a budeme bojovať najlepšie ako vieme. Trápia nás zranenia a chýbajúci hráči sú pre náš úzky káder veľmi citeľným oslabením. Ben Betker sa pomaly zotavuje zo zranenia, ale jeho štart je stále otázny. Rovnako Rado Puliš bude trénerom chýbať aj v nasledujúcich zápasoch.

Zvolen po famóznom úvode sezóny trpel miernym výpadkom, ktorý ich zosadil z vedúcich priečok, ale zdá sa že opäť chytil druhý dych a neúprosne valcuje súperov. Dnes nastúpia odhodlaní natiahnuť víťaznú sériu už na osem zápasov!

My sme v posledných troch stretnutiach nebodovali a chlapci spravia všetko preto, aby v napínavom stretnutí, pred plnými tribúnami zopakovali výkony z predchádzajúcich zápasov. Veríme, že sa v závere budeme tešiť z cenných bodov s týmto veľkým súperom.

Zápas môžete sledovať online na huste.tv, ale ak môžete, príďte do Zvolena a podporte nás svojim povzbudzovaním v boji o dôležité body!