Rok 2018 chceme ukončiť víťazstvom

Dnes pokračujeme ďalším kolom, ktoré uzavrie náš hokejový rok 2018. O 17:30 privítame Liptovský mikuláš, ktorý sme v tejto sezóne ešte nezdolali! Všetci veríme, že po vynikajúcich výkonoch z predchádzajúcich zápasov je dnes ten deň, kedy sa to podarí!

Všetky doterajšie stretnutia priniesli vyrovnaný hokej a skončili rozdielom jediného gólu. Liptáci patria k súperom, ktorí dokážu potrápiť a z posledných ôsmich zápasov len dva skončili viac ako jednogólovým rozdielom. Neboli ľahkým súperom ani pre silných favoritov. Nitre a Popradu podľahli až po predĺžení, s Novými Zámkami prehrali 1:2, Košiciam podľahli 0:1 a Banskej Bystrici 3:4. V poslednom kole prekvapili ďalšieho favorita a v Trenčíne sa tešili z víťazstva 3:1.

Nečaká nás vôbec ľahký zápas, pretože skúsené opory a taktika trénerov aj v predchádzajúcich vzájomných zápasoch priniesli Mikulášu dôležité víťazstvá. V tabuľke nás delí len jeden bod a výsledok môže zamiešať poradím. V prípade výhry sa posunieme o priečku vyššie a to je našim dnešným cieľom. Chceme uzavrieť rok 2018 víťazstvom, získať dôležité body a potešiť vynikajúcich fanúšikov!

Príďte sa s nami rozlúčiť so starým rokom a pomôžte nám k ďalšiemu veľkému víťazstvu!