S Liptovským Mikulášom zabojujeme o cenné body!

Tipsport liga dnes pokračuje ďalším kolom, v ktorom je na programe aj náš domáci zápas s Liptovským Mikulášom. Liptákom patrí v ligovej tabuľke priebežne tretia priečka, po víťazstvách nad reprezentačnou 20-kou a Banskou Bystricou. Prvú prehru zaznamenali po predĺžení v utorňajšom stretnutí s Duklou Trenčín.

Tradičnými oporami hostí sú rovnako ako vlani Radoslav Suchý a Marek Uram, spolu s bratmi Hunovcami a Sukeľovcami. Lídrom bodovania je zatiaľ 25-ročný center Michal Uhrík, ktorý v troch stretnutiach nazbieral 4 body za dva góly a dve asistencie. Rovnako dva góly zaznamenal aj mladý, 19-ročný, pravý krídelník Vladimír Vybiral.

Mikuláš bol vlani nepríjemným súperom, s ktorým sme sa stretávali až do úplného záveru bojov v play out a potvrdzuje to aj od začiatku aktuálnej sezóny, keď mimoriadne potrápil Banskú Bystricu, aj Trenčín a v oboch zápasoch sa muselo predlžovať.

My sme včera podvečer s potešením prijali správu o príchode obrancu Petra Hraška, ktorý už dnes nastúpi na svoju tohtosezónnu premiéru v našom drese a veríme, že jeho bojovnosť a skúsenosti budú pre tím obrovským prínosom. Počkáme si, do ktorej formácie ho tréneri zaradia a s kým vytvorí obrannú dvojicu.

Rovnako ako Mikuláš máme na konte 6 bodov a po náročných zápasoch so Zvolenom a Košicami, chceme doma naplno zabojovať o body do tabuľky. Opäť bude mimoriadne dôležité nenechať sa zbytočne vylučovať a využívať ponúknuté presilové hry. Hostia patria k tímom, s ktorými dokážeme hrať vyrovnanú partiu a pokiaľ si chceme pokojne ísť za svojím cieľom, musíme zápasy s týmito súpermi vyhrávať!

Všetkých fanúšikov pozývame o 18:00 na zimný štadión! Príďte privítať Petra Hraška na domácom ľade a príďte chlapcov povzbudiť v ťažkom boji a cenné body!