S Mikulášom chceme naspäť stratené body z prvého zápasu!

V prvom vzájomnom zápase sme liptákom podľahli tesným výsledkom 1:2 a dnes chceme túto prehru odčiniť! Oba góly Mikuláša padli v prvej tretine a našim jediným úspešným strelcom bol až v závere zápasu Martin Chovan, ktorý využil jedinú z ôsmich presilových hier.

Dnes je ale situácia iná, dokázali sme, že vieme hrať vyrovnanú partiu aj s ťažkými súpermi, čo chceme potvrdiť aj v dnešnom zápase. Posledné zápasy s favoritmi súťaže z Košíc a Zvolena nám síce nevyšli, ale predchádzala im séria štyroch zápasov, v ktorých sme stratili len dva body!

Liptovský Mikuláš sa herne trápi a ťahajú nelichotivú sériu ôsmich prehratých zápasov v rade! Posledné víťazstvo zaznamenali 30. septembra, kedy šokovali výhrou 4:0 na ľade Nitry.

Liptákom priebežne patrí so ziskom 14 bodov 10. priečka ligovej tabuľky. Najproduktívnejším hráčom tímu je s 10. bodmi Róbert Huna, ktorý je s 5. gólmi aj najlepším strelcom. Najlepšie prihrávajúcim je Martin Kriška, so 6. asistenciami.

Dnešný zápas je pre nás dôležitý najmä z dôvodu prinavrátenia potrebnej pohody do kabíny, ale aj kvôli upevneniu si postavenia v tabuľke. Zápas štartuje o 18:00, veríme, že opäť prídete chlapcov povzbudiť a vytvoríte im rovnako fantastickú atmosféru, ako tomu bolo v zápase so Zvolenom! Hráči a tréneri vyslovili všetkým fanúšikom veľké poďakovanie, pretože aj napriek nepriaznivému výsledku ste im svojim povzbudzovaním dodávali potrebnú silu bojovať až do posledných chvíľ s ťažkým súperom. ĎAKUJEME!