S Nitrou dnes bojujeme o prvé víťazstvo v sezóne

Nitra patrí k tímom, ktoré sme v aktuálnej sezóne ešte nezdolali. Oba doterajšie zápasy boli mimoriadne vyrovnané a rozhodnutie prišlo až po riadnom hracom čase. V prvom gólovo bohatom stretnutí sme nitranom podľahli 5:6 po predĺžení a v druhom stačilo Marekovi Slovákovi len 47 sekúnd na gól, ktorým rozhodol o víťazstve svojho tímu 3:2 v predĺžení.

Nitre patrí v tabuľke 4. priečka, s 3-bodovou stratou na vedúce Košice a dnes budú chcieť určite svoje popredné postavenie potvrdiť. Pricestujú dobre naladení, s cieľom nadviazať na 3-zápasovú šnúru víťazstiev nad Žilinou, Košicami a Zvolenom.

Našim chlapcom sa v prvom zápase po reprezentačnej prestávke podarilo pretrhnúť čiernu sériu prehier a tešili sme sa z cenného víťazstva 4:3 nad MAC. Dnes chceme tento výsledok potvrdiť a potešiť všetkých fanúšikov domácim víťazstvom.

Pozývame vás na zimák, zápas štartuje o 18:00, príďte si užiť dobrý hokej a povzbudiť našich chlapcov v ťažkom boji so silným súperom!