S Popradom zabojujeme nielen o prvé víťazstvo, ale najmä o dôležité postupové body

Po dlhej prestávke sa dnes môžeme tešiť na ďalší zápas na domácom štadióne. O 18:00 privítame hokejistov spod Tatier, ktorých sme v tejto sezóne ešte nezdolali. O to väčšiu motiváciu majú dnes naši hokejisti, pred týmto dôležitým duelom, v ktorom bojujeme nielen o prvé víťazstvo s kamzíkmi, ale aj o postup do play off.

Do konca sezóny ostáva 5 zápasov a v hre je ešte 15 bodov! Tesne za nami je MAC Budapešť, ktorá má len o 3 body menej a v hre je stále aj Liptovský Mikuláš so stratou 9 bodov. Máme pred sebou ťažké zápasy a každý vybojovaný bod má pre nás cenu zlata.

Popradu reprezentačná prestávka prospela, pretože doma opäť potvrdili úlohu favorita a prekvapili lídra zo Zvolena výhrou 3:2. Ťahúňom tímu je Patrik Svitana, ktorý nazbieral v prebiehajúcej sezóne už 49 bodov. Najlepším strelcom je reprezentant Dávid Bondra, ktorý sa štartoval spolu s Radom Pulišom a Martinom Chovanom  na nedávnom Kaufland Cupe 2019 a v tejto sezóne strelil už 20 gólov.

Naši hokejisti sa v poslednom kole predstavili na ľade Nových Zámkov, kde dokázali vybojovať veľmi cenný bod a kvalitnému súperovi podľahli až po predĺžení.

Veríme, že sa nám dnes podarí nadviazať na dobrý herný prejav z tohto zápasu a vybojovať proti silnému súperovi ďalšie dôležité body!

Chceme samozrejme vyhrať, pretože každý bod je pre nás nesmierne cenný a pozývame preto všetkých fanúšikov na zimák! Začíname o 18:00, príďte a povzbuďte nás. Nenechajte si ujsť dnešný zápas, pretože sezóna sa neúprosne kráti a v základnej časti sa doma predstavíme už len trikrát!