Séria vyrovnaná, cieľ splnený

Včera sme sa so súperom „zoznamovali“, ale dnes sme naplno ukázali čo je v nás a prečo sme tam, kde sme! Bojovali sme až do samého konca a nevzdávali sme sa ani po inkasovanom góle. Môžeme byť na chlapcov hrdí a tešíme sa na domáce zápasy, na ktorých veríme, že naplníme detviansky štadión a zažijeme spolu historické momenty, ktoré si budeme navždy pamätať.

Čakajú nás dva dni voľna, aby sme doplnili sily a pripravili sa na ďalšie náročné duely. O dnešnom víťazstve gólovo rozhodli najväčšie opory, ale poďakovanie patrí každému jednému hráčovi, ktorý nastúpil a prispel k veľkému víťazstvu. Obrovskou oporou bol dnes opäť Roman Petrík, ktorý čaroval v bráne a podržal mužstvo v ťažkých momentoch.

Už teraz sa tešíme na domáce stretnutia, užívajte si chvíle radosti spolu s nami a šetrite si hlasivky na domáce zápasy!

HC’05 iClinic B. Bystrica – HC 07 Detva 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Góly: 16. Lamper (T. Surový, Kubka), 52. Bartánus (K. Sloboda, T. Surový) – 9. Ščurko (Murček, Puliš), 34. Ščurko (Murček, Martin Chovan), 47. Puliš (Murček), 60. Král (Tibenský)
Stav série 1:1

HC’05 iClinic Banská Bystrica: Williams – Kubka, Ďatelinka, Southorn, Mihálik, K. Sloboda, Nemčík, Biro – Lamper, T. Surový, Šoltés – Asselin, Faille, Selleck – M. Lunter, A. Šťastný, Bartánus – Koper, Zigo, Matoušek – od 50. min Češík

HC 07 Detva: R. Petrík – Martin Chovan, Betker, Golian, Sládok, F. Fekiač, Kuklev, Gachulinec, D. Jendroľ – Puliš, Murček, Ščurko – Žilka, V. Fekiač, R. Gašpar – Král, McLean, Tibenský – Török, Matúš Chovan, Martin Ďaloga


Zdroj: huste.tv