Sezóna je za nami, ale napriek prehre máme čo oslavovať!

Po dnešnom kole je Tipsportligový ročník 2017/18 definitívne za nami. Nerozlúčili sme sa víťazstvom, ale pre náš malý klub je najväčším víťazstvom udržanie medzi slovenskou hokejovou elitou!

V Skalici sme dnes nastúpili s tromi formáciami a opäť dostali priestor mladí hráči, ktorí nedostávali v priebehu sezóny toľko príležitostí. V bráne opäť dostal prednosť Adam Nagy a dovolenkujú už skúsené opory Mikhail Kuklev, Vitali Sitnikov, ale aj Martin Belluš a ďalší. Odohrali sme slušný zápas, bez zbytočných šarvátok a vylúčení. Celkovo boli v zápase vylúčení len dvaja hráči a jednu z presilovkových príležitostí hostia využili. Strelcami našich gólov boli Edmund Piačka a Matúš Chovan.

Sezóna je za nami, bola náročná, ale zaujímavá a aj keď sa nám v úvode nedarilo, dokázali sme časom nazbierať skúsenosti a potrápiť nejedného z favoritov. Podarilo sa nám zdolať aj finalistov, ktorí si to „rozdajú“ v súboji o majstrovský titul a pre mnohých z tímu to bola veľká hokejová škola! K sezónnemu súhrnu sa ešte dostaneme, pozrite si zatiaľ štatistiky posledného zápasu a zostrih najzaujímavejších momentov.

HK Skalica – HC 07 Detva 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Góly: 5. Vaškovič (Hujsa, Horváth), 29. Hujsa (Vereš), 34. Janík, 40. Mikéska (Janáč), 49. Jarolín (Janáč, Kotzman), 60. Kučera (Dmitriev, Hílek) – 15. Piačka (Vyskoč, Sládok), 38. Chovan (Jendroľ). Rozhodovali: Baluška, Fridrich – Synek, Gegáň, vylúčení: 0:2, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 426 divákov.

HK Skalica: Petrík – Škápik, Horváth, Vaškovič, Vereš, Hujsa – Sloboda, Mikéska, Kotzman, Jarolín, Janáč – Janík, Kukliš, Jurák, Schimdt, Okoličány – Hílek, Straka, Hluch, Kučera, Dmitriev

HC 07 Detva: Nagy – Fekiač, Jendroľ, Gašpar, Surovka, Tibenský – Gachulinec, Sládok, Milý, Chovan, Surový – Šimon, Macejko, Videlka, Murček, Ščurko – Piačka, Róth, Vyskoč


Zdroj: huste.tv

 

Pridaj komentár