Striedanie na tribúnach

Vždy sme sa opierali o podporu skvelých fanúšikov, ktorí pri nás stáli v ťažkých začiatkoch, keď sme prehrávali a tešili sa s nami, keď sme vyhrávali. Mrzí nás, že dnes, keď sme potrebovali ich podporu, tak zvesili vlajku a odišli, čo zamrzelo všetkých, vrátane hráčov, aj trénerov…

Hráči sa snažia vydať zo seba maximum a každý z nich túži po víťazstve. Ale niekedy to nejde a niekedy chýba aj kus šťastia. Nikto nie je dokonalý a každý robí aj chyby, ktoré sú v hokeji trestané gólmi. Je nám jasné, že zápas so Zvolenom a ani ten dnešný asi nenaplnil očakávania nikoho, ale aj o tom je šport, série víťazstiev striedajú prehry a vtedy potrebujeme fanúšikovskú podporu najviac!

Nemôžeme ale hádzať všetkých do jedného vreca. Na tribúne ostalo zdravé jadro, ktoré sa chopilo žezla a rozprúdilo na zimáku tú správnu hokejovú atmosféru! Hokejisti sa im za to odvďačili dvomi gólmi a ďakovačkou na záver.

Všimli sme si!

Každý fanklub potrebuje lídra a ten dnešný ho mal tiež! Príležitosti sa chopil malý Lukáš, ktorý vyskočil pred kotol ako správny headliner a začal burcovať tribúny. Išlo mu to veľmi dobre! Hneď si získal pozornosť divákov a tí s nim roztlieskali štadión. Bolo všetkým jasné, kto je líder a že to má zo zápasov dokonale naštudované. Má náš obdiv a obrovskú pochvalu!

Aký by to bol fanklub bez bubeníka?

Líder Lukáš rozprúdil divákov ako sa patrí, ale keďže odišiel aj bubeník, rýchlo sa našiel náhradník. Síce bez paličiek, ale išlo to aj rukami a išlo mu to veľmi dobre! Vďaka obidvom aktérom, sa po chvíli opäť na zimák vrátila atmosféra a aj napriek menšiemu počtu, tí ktorí ostali, naplno fandili až do samého konca.

Ďakujeme, že ostali pri nás aj vo chvíľach, keď sme prehrávali a veríme, že dva dosiahnuté góly boli aspoň malou náplasťou. Chlapci sa snažia, bojujú, čo ukázali aj v poslednej tretine zápasu, ale niekedy to nejde úplne tak, ako by sme si to predstavovali…

Verní fanúšikovia

 

Pridaj komentár