Súboj o dôležité body s trenčianskymi vojakmi

Dnes v Detve privítame nášho suseda z ligovej tabuľky a tradičného rivala, Duklu Trenčín. Zápas je pre oba tímy veľmi dôležitý! Dukla stále bojuje s Miškovcom o lepšie postavenie v predkole play off, nám naopak ide o účasť. V hre je 9 bodov a náskok pred Mikulášom na nepostupovom 11. mieste je len 7, čiže stále si nemôžeme vydýchnuť a musíme aj dnes zabrať naplno!

Trenčín je súperom, s ktorým vieme zbierať body. Podarilo sa nám v minulosti zvíťaziť doma aj vonku a každý zápas je vyrovnaný až do posledných chvíľ. Chlapci sa vedia na zápas správne „vyhecovať“ a Dukla láka do hľadiska veľké množstvo fanúšikov, takže dúfame, že aj dnes v tomto dôležitom zápase vás príde na zimák čo najviac a svojim povzbudzovaním nám pomôžete nad Trenčínom zvíťaziť!

S vojakmi sme vyrovnaní nielen na ľade, ale aj v individuálnych štatistikách. Proti nášmu najproduktívnejšiemu hráčovi Radovi Pulišovi, ktorý má na konte 45 bodov, sa postaví 43-bodový Radivojevič a na nášho najlepšieho strelca Michala Murčeka s 22 gólmi sa bude chcieť dotiahnuť 19-gólový strelec Marek Hecl.

Určite neseďte dnes doma, máme na programe predposledný domáci zápas základnej časti! Príďte a buďte pri tom spolu s nami!