Už dnes v drese Detvy Vitali Sitnikov, ruský útočník s bohatými skúsenosťami z KHL!

Po sviatkoch sa všetko vracia do pôvodných koľají a rovnako pokračuje ďalším kolom aj hokejová Tipsport liga. Našim prvým súperom v roku 2018 bude tím spod Tatier, HK Poprad, ktorý hrá aktuálne vo výbornej forme a z posledných 5 zápasov, získal až 13 bodov! Popradčania dokázali naplno bodovať dokonca aj s Trenčínom a Košicami.

Naši chlapci sa dokázali so starým rokom rozlúčiť víťazstvom v Liptovskom Mikuláši a všetci veríme, že do nového vstúpime rovnako, víťazstvom!

Nový rok prináša aj novú posilu! Útočnú silu nášho tímu už dnes posilní obrovská hviezda! Do Detvy prichádza ruský útočník Vitali Sitnikov! Vitali je mimoriadne skúsený hráč, ktorý má na konte 377 zápasov v KHL, kde pôsobil nepretržite od roku 2009 v tímoch Automobilist Jekaterinburg, Yugra Khanty-Mansiysk a Severstal Čerepovec. Príchod Vitalia do Detvy je ďalším krokom, prezidenta a majiteľa klubu Róberta Ľuptáka, k zlepšeniu výkonov nášho tímu, ktorý trápila hlavne koncovka a premieňanie vytvorených príležitostí. Vitali už dnes nastúpi na svoj prvý zápas v detvianskych farbách a všetci veríme, že tak prispeje hneď od prvej chvíle k zlepšovaniu postavenia v tabuľke!

Nenechajte si ujsť dnešné stretnutie a o 18:00 spoločne vykročme do hokejového roka 2018 na domácom ľade!

Pridaj komentár