Už len pár hodín a začína veľký boj

O 18:00 vykorčuľujeme na prvý štvrťfinálový súboj, proti hráčom Banskej Bystrice. Čaká nás dvojnásobný majster z posledných sezón a netaja ambície získať majstrovský hetrik. Na súpiske majú kvalitných hokejistov, ktorí majú skúsenosti z pôsobenia v renomovaných svetových súťažiach a dokážu rozhodovať zápasy. Barani si od hokeja oddýchli, čo môže byť pre nich výhodou, ale najmä v úvode sa môžu pomalšie rozbiehať, čo musíme využiť!

V základnej časti sme sa stretli v piatich zápasoch. Prvé dva sme vyhrali, ale záver hlavnej časti sezóny patril súperovi. Dnes chceme nadviazať najmä na dobré výkony z osemfinálových bojov, využiť, že sme oproti ostatným tímom boli aj po ukončení základnej časti naďalej v tempe a ukázať našu kolektívnu silu, ktorá nás zdobila v zápasoch s Novými Zámkami.

Veríme, že budeme majstrovi nielen vyrovnaným súperom, ale dokážeme ho potrápiť a prekvapiť, ako sa nám to podarilo v prvých dvoch zápasoch sezóny. Očakávame vypredaný štadión, ale aj podporu našich fanúšikov, ktorí vycestujú, aby nám fandili a hnali nás vpred. Držte nám palce a povzbudzujte, lebo len spolu dokážeme veľa!