V Detve bude horieť ľad!

Očakávané derby, v ktorom privítame veľkého rivala zo Zvolena!

Už zajtra nás čaká súboj, ktorý si určite nenechá ujsť nejeden veľký hokejový fanúšik. Zápas, ktorý bude mať v sebe všetko, čo má mať. Všetkých pozývame na zápas, v ktorom nebudú chýbať emócie, nasadenie, bojovnosť a fantastická divácka kulisa. Do Detvy sa chystá mnohopočetná skupina zvolenských fanúšikov, ktorá spolu s našimi vernými dodá tomuto súboju parádnu hokejovú atmosféru.

Zvolen je súper, s ktorým sme v tejto sezóne ešte nevyhrali, ale naši chlapci už dokázali zvíťaziť nad nejedným favoritom a svojou bojovnou hrou, ktorou sa prezentujú v zápasoch určite nebudú ťahať za kratší koniec ani v zajtrajšom stretnutí! Dokázali sme už mnohokrát, že dokážeme konkurovať aj tímom z najvyšších priečok ligovej tabuľky a zajtrajší zápas to určite potvrdí. O to viac, že sa opierame o podporu skvelých fanúšikov, ktorí podľa slov hráčov aj trénerov sú stabilnou oporou a šiestym hráčom nášho tímu!

Zvolen patrí medzi favoritov aktuálneho ligového ročníka, čo potvrdzuje aj ich postavenie v tabuľke, kde im patrí 3. priečka a na vedúcu Banskú Bystricu strácajú len 2 body. Prípadná strata bodov ich môže posunúť nižšie, čoho sú si vedomí a pricestujú k nám odhodľaní bodovať naplno. Do akej miery im tento pocit zodpovednosti bude zväzovať nohy, ukáže až zajtrajší zápas.

Naši chlapci nemajú čo stratiť a psychická výhoda, spolu s domácim prostredím a chuťou pokračovať v dobrých výsledkoch bude na našej strane. Špecifický bude tento zápas aj pre nášho trénera Josefa Tureka, ktorý práve vo Zvolene pôsobil počas troch sezón, v rokoch 2014 – 2016 a určite bude chcieť svoj prvý domáci zápas na našej lavičke osláviť víťazstvom!

Všetkých vás pozývame na zajtrajší zápas, ktorý začína o 18:00, príďte si užiť fantastické derby a podporte chlapcov v boji o cenné body!

Pridaj komentár