V Nitre chceme potvrdiť výborný výkon zo zápasu s Košicami

O 16:00 nastúpime v Nitre na ďalšie kolo Tipsportligy, v ktorom budeme čeliť piatemu tímu ligovej tabuľky. Všetky doterajšie zápasy boli mimoriadne vyrovnané a skončili rozdielom jediného gólu, jeden dokonca až v predĺžení a ďalší v nájazdoch, ale vždy v prospech súpera.

Nitra sa aktuálne trápi a ťahá čiernu sériu piatich prehier v rade. Nám sa podarilo podobnú sériu pretrhnúť famóznym víťazstvom 4:2 nad Košicami a dnes chceme potvrdiť výborný výkon z tohto zápasu.

Teší nás, že sa do Detvy po nútenej administratívnej pauze opäť vrátil Míša Kuklev, ktorý pricestoval cez druhú tretinu zápasu s Košicami a dnes by mal byť naplno trénerom k dispozícii. S Košicami chýbal pre zdravotné problémy aj Hayden Hodgson a nemožno zatiaľ počítať s Radom Pulišom, ani Maťom Ďalogom.

Napriek tomu veríme, že v Nitre sa predvedieme najlepšie ako vieme a zabojujeme o ďalšie dôležité body!