V piatok snaha o prvé víťazstvo v zápase proti Liptákom.

Naši hokejisti majú ako nováčik Tipsport ligy na svojom konte zatiaľ jeden bod. O prvé víťazstvo sa pokúsia už tento piatok, keď na domácom ľade vyzvú Liptovský Mikuláš.

Liptáci mali zaujímavý vstup do sezóny, keď po troch zápasoch svietilo na ich konte 6 bodov! V prvom stretnutí prehrali na ľade Dukly Trenčín vysoko, 1:4, no zaváhanie z trenčianskeho ľadu napravili už o dva dni neskôr keď v Košiciach zvíťazili po samostatných nájazdoch. Liptáci zrejme veľmi dobre zregenerovali, pretože na ľade Nových Zámkov vygumovali domáce mužstvo a zvíťazili 3:0! V ich doteraz poslednom zápase sa stretli so Zvolenom, ktorý nad nimi zvíťazil 3:0. Na Liptove sa však v tejto sezóne vytvorila dobrá partia hokejistov, ktorú vedie skúsený tréner, Pavol Paukovček. Medzi opory mužstva patrí aj nestarnúci Marek Uram, ktorý v tejto sezóne doposiaľ zaknihoval jeden bod za asistenciu. Najproduktívnejším hráčom mužstva je Branislav Rapáč. Tento krídelník má na svojom konte 4 body za 3 góly a jednu asistenciu. Pozíciu brankárskej jednotky v tejto sezóne zastáva Andrej Košarišťan. Ten patrí v Tipsport lige už medzi známe mená.

Aj podľa tohto nečaká v piatok našich chlapcov nič ľahké, no my dúfame, že naše „medvede“ zabojujú a zaknihujú prvú výhru v tejto sezóne. Stretnutie proti Liptovskému Mikulášu má úvodné buly naplánované na 18:00. Hráči sa tešia na vašu podporu a dúfajú, že počas celého stretnutia budú z tribún počuť mohutné „Pome Detva, Pome Detva hej, hej, hej“.

Pridaj komentár