V súboji medveďov dnes hostíme Miškovec!

Dnes k nám prvýkrát v histórii Tipsport ligy zavíta maďarský tím z Miškovca. Polárne medvede sú aktuálne našim susedom v ligovej tabuľke, kde im patrí 10. priečka a majú na konte rovnako ako my dve víťazstvá nad Žilinou a slovenskou 20-kou.

Medzinárodný tím Miškovca vedený našim bývalým reprezentačným trénerom Glenom Hanlonom má na súpiske okrem maďarských hráčov aj rumunského reprezentačného brankára, troch kanaďanov, jedného američana a fína. Hviezdami tímu sú slovenský reprezentačný obranca Tomáša Slovák, ktorý má na na konte okrem iného aj 102 zápasov v KHL, v dresoch Avtomobilistu Jekaterinburg a Dynama Minsk, 193 štartov v českej extralige a spolu s ním slovinský reprezentačný útočník Žiga Pance.

V uplynulom kole utŕžili 5-gólový debakel od Zvolena a pricestujú k nám s cieľom získať ďalšie body. Najproduktívnejším hráčom Miškovca je fín Rasmus Kulmala, ktorý nazbieral 6 bodov za tri góly a tri asistencie a zhodne tri góly strelil aj kanadský center Aleksis Loiseau.

Sme veľmi radi, že hostia a fanúšikovia ľadových medveďov prijali naše pozvanie po nepríjemných udalostiach v zápase so Zvolenom a dnes zavíta do Detvy početná skupina prívržencov súpera. Veríme, že sa budú u nás cítiť dobre a spolu s našimi fanúšikmi vytvoria zápasu výbornú hokejovú atmosféru. Všetkých vás pozývame na zápas, ktorý štartuje o 17:30! Príďte povzbudiť našich hokejistov, v tomto nesmierne náročnom zápase, ktorý bude dôležitý k prinavráteniu pohody do kabíny a najmä k vylepšeniu si pozície v ligovej tabuľke! Privítajme spoločne hostí a ich fanúšikov a ukážme, že najlepší a najvernejší fanúšikovia chodia na hokej pod Poľanou!