Veľkonočný súboj o čelo tabuľky!

Všetci doma chystajú korbáče, stužky a kraslice, ale naši hokejisti si balia hokejky a korčule, aby odohrali na Liptove ďalší náročný barážový zápas.

Dnešný súboj s Liptovským Mikulášom nebude len bojom o body v ligovej tabuľke, ale aj o jej lídra, pretože aktuálne strácame na vedúcich liptákov len dva body! O zotrvaní v Tipsportlige ešte ani jeden z tímov nemá rozhodnuté, pretože Michalovce, s ktorými sme zvíťazili v poslednom domácom zápase, majú svoju kvalitu a neúnavne bojujú o postup medzi hokejovú elitu. S Liptovským MIkulášom máme zatiaľ na konte prehru 5:3 na ich domácom ľade a domácu výhru 5:1. Kvalitu ich kádra zvýšil opäť Marek Uram, ktorý sa vrátil do zostavy po zranení a v zápasoch so Skalicou a Michalovcami získal 5 kanadských bodov za dva góly a tri asistencie.

Dnešné kolo môže veľa napovedať o vývoji zvyšnej časti baráže a my veríme, že tak ako sa nám to darilo v závere základnej časti Tipsportligy, nájdeme aj dnes spôsob ako uspieť v náročnom stretnutí. Začíname o 17:00, fandite, držte chlapcom palce, aby sme po dnešnom kole opäť kraľovali barážovej tabuľke! Zápas môžete naživo sledovať na huste.tv.

Pridaj komentár