Vo veľkom derby privítame Zvolen!

Dnes od 17:30 bude na našom zimnom štadióne mimoriadne horúco. Prvýkrát v tejto sezóne privítame pod Poľanou veľkého rivala HKM Zvolen!

Zápasy so Zvolenom majú vždy výbornú atmosféru, hráči si nič nedarujú a dnešný súboj bude mať špecifickú príchuť aj z dôvodu, že v našom drese sú hráči ako Puliš, Hraško, Ďaloga, Žilka, Petrík aj obaja Fekiačovci, ktorí v minulosti obliekali práve zvolenský dres. Dnes je však situácia iná a budú bojovať zo všetkých síl, aby svojho bývalého zamestnávateľa porazili!

Zvolen sa do sezóny rozbiehal pomalšie, ale momentálne je vo vynikajúcej forme, vedie ligovú tabuľku a prichádza k nám so sériou 8 zápasov bez prehry a v 13. nepretržite za sebou dokázali bodovať. Zvolenčania kraľujú aj tipsportligovým štatistikám. Kapitán Michal Chovan je s 20. bodmi najproduktívnejším hráčom celej extraligy a Milan Kytnár je s 11. presnými zásahmi najlepším ligovým strelcom. Obom šliape na päty ďalší zvolenčan Rastislav Špirko, ktorý má na konte 19 bodov a 10 gólov. Môžu sa pochváliť najlepším útokom v lige, ktorý nastrieľal súperom už 61 gólov a druhou najlepšou obranou, s 28. inkasovanými gólmi.

Čaká nás mimoriadne ťažký súper a naši chlapci budú potrebovať vašu podporu, aby mu dokázali vzdorovať! Pozývame vás všetkých na dnešný derby zápas, príďte v čo najväčšom počte a urobte našim chlapcom atmosféru, ktorá im pomôže zdolať ťažkého súpera! Pozývame taktiež do Detvy všetkých slušných fanúšikov Zvolena a veríme, že spoločne si užijeme kvalitné extraligové stretnutie.