Z Budapešti sa vraciame naprázdno, dva góly Viktora Fekiača na body nestačili

Na domáci MAC sme dnes nestačili, aj keď sme do zápasu vstúpili lepšie a Michal Murček otvoril skóre už v 5. minúte. Tento stav trval celú druhú tretinu a vyrovnať sa domácim medveďom podarilo až v úplnom závere druhej tretiny.

Tretia tretina priniesla 5-gólovú prestrelku, v ktorej pridal dva presné zásahy Viktor Fekiač, ale na body to žiaľ nestačilo. Domáci skórovali trikrát a podarilo sa im otočiť skóre stretnutia v ich prospech, čím si pripísali do tabuľky plný bodový zisk a odsunuli nás na 10. miesto. Pred posledným kolom tak ešte stále nie je jasné, ako bude vyzerať konečná tabuľka, ani kto bude našim osemfinálovým súperom.

MAC Budapešť – HC 07 Detva 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
Góly: 38. Orban (Bodó, Burt), 46. Brown (Dansereau), 49. Orban (Bodó, Garát), 58. Dudás (Burt, Pápa) – 5. Murček, 45. Fekiač (Ďaloga), 55. Fekiač (Král)

MAC Budapešť: Bálizs – Macaulay, Pozsgai, Dudás, Negrin, Garát, Burt, Kreisz, Vokla – Bodó, Langkow, Orban – Dansereau, Brown, Klempa – Terbócs, Nagy, Odnoga – Szigeti, Majoross, Pápa

HC 07 Detva: Zalivin – Kuklev, Mar. Chovan, Sládok, Golian, Betker, F. Fekiač, Jendroľ, Gachulinec – Puliš, Murček, Ščurko – Žilka, V. Fekiač, Ďaloga – Tibenský, Mat. Chovan, Král – Surový, McLean, Török