Zápas mesiaca, veľké derby so Zvolenom o 18:00

Dlho očakávaný súboj, veľké derby odvekých rivalov je tu! Dnes privítame na detvianskom zimáku HKM Zvolen!

Zápas, na ktorý sa všetci tešia a nenechá si ho ujsť žiadny správny hokejový fanúšik! Do Detvy sa chystá aj početná výprava fanúšikov HKM, ktorí pricestujú urobiť svojim hráčom domácu atmosféru. My ale máme svojich verných fanúšikov, ktorí nás tlačia dopredu v každom zápase a neúnavne fandia nielen keď sa vyhráva, ale aj vo chvíľach keď sa tímu nedarí a potrebuje povzbudenie! A dnes očakávame, že sa k nim pripoja aj ďalší, ktorí prídu podporiť náš tím a ukázať všetkým, kto je v Detve doma!

So Zvolenom sme ešte v histórii nášho pôsobenia v Tipsport lige nevyhrali, ale hostia sa po famóznom úvode trápili a výsledková kríza ich zosadila z vedúcej priečky až do stredu ligovej tabuľky. V poslednom zápase dokázali s Košicami tesne zvíťaziť 2:1, čo ich určite povzbudilo a prídu odhodlaní pokračovať vo víťaznom ťažení.

Naši chlapci súpera dobre poznajú a ako sa hovorí, derby nemá favorita. Posilnení o kanadských legionárov sme opäť silnejší ako naposledy a chceme konečne bodovať naplno.

Veľkou osobnosťou posledného zápasu vo Zvolene bol brankár Alexander Zalivin. Vďaka jeho famóznym zákrokom sme držali celý zápas krok s favorizovanými rytiermi a vybojovali sme v napínavom stretnutí mimoriadne cenný bod.

Zvolen tiež od posledného zápasu posilnil o zámorských legionárov, ale uvidíme ako im bude vyhovovať detviansky ľad.

Všetkých vás pozývame na zápas mesiaca, príďte si užiť výborný hokej a povzbudiť náš tím v boji o historické víťazstvo nad Zvolenom!