Zo Zvolena prichádza ďalšia posila do nášho útoku, Martin Ďaloga!

Martin Ďaloga sa vracia „domov“!

Včera sme vás informovali o príchode ruského centra Igora Magogina, tentoraz sa vraciame domov pod Poľanu, odkiaľ pochádza ďalšia posila nášho tímu, útočník Martin Ďaloga.

25 – ročný majster SR zo sezóny 2012/2013, pôsobil takmer celú svoju doterajšiu kariéru vo Zvolene, kde aj hokejovo vyrastal. Prešiel si všetkými mládežníckymi kategóriami a prvý seniorský štart zaznamenal v sezóne 2011/12, kedy odohral za A tím zvolenského HKM 14 zápasov. V tejto sezóne bol zaradený aj do projektu HK Orange 20 a v reprezentačnom drese sa predstavil na MS hráčov do 20 rokov.

Martina možno považovať za skúseného extraligového hráča, pretože má na konte viac ako 300 štartov v najvyššej súťaži. Medzi jeho prednosti patrí najmä rýchlosť a s tým spojený rýchly prechod do útoku, ale aj cit pre prihrávku a schopnosť zakončiť. Vo Zvolene odohral nepretržite sedem sezón, ale popri skúsenejších hráčoch a legionároch nedostával až taký priestor, aby mohol naplno ukázať svoje kvality. Prestup do Detvy bude určite oživením jeho kariéry a možnosť opäť hokejovo rásť.

Prichádza do tímu, kde bude pôsobiť spolu so svojim spoluhráčom z uplynulej sezóny Viktorom Fekiačom, ale aj ďalšími, s ktorými sa poznajú z mládežníckych čias a extraligových zápasov. Veríme, že rýchlo zapadne do kolektívu a bude v „domácom“ prostredí platnou posilou!

Foto: facebook Martin Ďaloga